Následující >>

Nebytové prostory Pískové Doly-Bedřiška

Ref.kód : NP Bed

Adresa :

Zimmlerova 36, Ostrava-Zábřeh
70030 Ostrava

Kraj : Moravskoslezský kraj

Informace :

Nájemné 1 500 Kč / měsíc

Podrobnosti :

Plocha 69,00 m²

Nabízíme do pronájmu volné nebytové prostory, které by mohly nájemci sloužit jako prodejna, kancelář, ateliér případně i jako sklad. Nabízené nebytové prostory se nacházejí v podnikatelském areálu v hustě obydlené zástavbě sídliště v Ostravě Zábřehu na ulici Zimmlerova 36 s velmi dobrou dostupností a přijatelnými parkovacími možnostmi. Volné nebytové prostory jsou o velikosti od 36 m2 do 69 m2. Cena nájmu nebytových prostorů již od 1.500,- Kč měsíčně.  Nebytové prostory mají samostatné vstupy ze společných prostor. Některé nebytové prostory disponují svým vlastním sociálním zázemím, ostatní nebytové prostory mají k dispozici společné neveřejné sociální zázemí. Nájemcům nabízíme možnost umístění sídla společnosti.

Výměra:   od 36 - 69 m2

Nájem:     od 1.500,-   - 5.420,- Kč / měsíc

V případě dalších dotazů se zájemce může informovat telefonicky na čísle 724 647 656 nebo osobně v kanceláři na ul. Horní 14, Ostrava - Hrabůvka.

Poloha :

V případě dalších dotazů se zájemce může informovat telefonicky na čísle +420 607 301 301 nebo osobně v kanceláři na ulici Horní 885/14 v Ostravě – Hrabůvce. Případně nám zanechte prosím dotaz. Zavoláme vám nebo odpovíme e-mailem.
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti AB REAL SERVIS, s.r.o.

Zpět na seznam

KDE NÁS NAJDETE?

Spolupráce mezi společnostmi

AB REAL SERVIS s.r.o. ve spolupráci se společností
AB SPRÁVA NEMOVITOSTÍ s.r.o.
a  AB SPRÁVA REALIT s.r.o. 
nabízí k nájmu  bytové a nebytové prostory převážně na území Ostrava Jih.